У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну - 17 Березня 2015 - Сайт Варварівського НВО "ДНЗ-ЗОШ I-II ст."
П`ятниця, 24.03.2017, 18:54
Вітаю Вас Гость | RSS
                                                                               
Форма входу
Опитування
Чим зацікавив Вас сайт?
Всего ответов: 223
Погода
Погода в Україні
Здраствуй, школо!
Слова та музика Наталії Май.
Головна » 2015 » Березень » 17 » У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну
14:23
У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну
У МОН розробили шкільні матеріали про Майдан і війну
Роботу над додатковими навчальними матеріалами про Революцію Гідності та російсько-українську війну завершено, а самі матеріали вже готують до видруку та електронного розповсюдження. Про це повідомили члени робочої групи під час засідання за участю заступника міністра освіти і науки Павла Полянського.
Зокрема, у робочій групі повідомили, що розроблено методичну брошуру для вчителів обсягом близько 40 сторінок, а додатковий параграф для учнів 11-х класів обсягом близько 25 сторінок.
"І методичний матеріал, і параграф містить значну кількість візуального матеріалу (фото, таблиці тощо), який, перш за все, має посилювати інтерактивну функцію – спонукати учнів до обговорень", - зазначають розробники.
У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що на даному етапі розпочато підготовку параграфу та методичного матеріалу до друку, а також до розміщення онлайн їхніх електронних версій.
Друк матеріалів здійснюватиметься винятково за громадської ініціативи та волонтерської підтримки небайдужих без залучення будь-яких бюджетних коштів. Як друкований так електронний формати навчальних матеріалів будуть безкоштовними.
Категорія: Освіта в Україні | Переглядів: 181 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0