Неділя, 20.06.2021, 07:47
Вітаю Вас Гость | RSS
                                                                               
Форма входу
Опитування
Чим зацікавив Вас сайт?
Всего ответов: 226
Погода
Погода в Україні
Здраствуй, школо!
Слова та музика Наталії Май.

Сім'я і школа

Батьківські збори

  Природно, і школа, і родина прагнуть повноцінної взаємодії. Проте, багато батьків не зовсім чітко усвідомлюють свою громадську й особисту відповідальність за розвиток, виховання та навчання своїх дітей. Є такі батьки, які вважають своїм обов’язком забезпечити дітей матеріально, а виховання покладають на педагогів.
  І тільки спільним зусиллям, доповнюючи та підтримуючи одне одного, родина та школа можуть досягти бажаних результатів. І в батьків, і в педагогів мета одна – благо дітей, їх повноцінний і гармонійний розвиток.
  Наша школа в роботі з батьками має свій певний досвід. Проведення таких спільних заходів, як «круглі столи», свята, виставки, батьківські лекторії, батьківські збори, дні відкритих дверей та багато інших заходів, сприяють взаєморозумінню вчителів, батьків, дітей, де вони одночасно є організаторами й учасниками.
  Зближення сім’ї та школи об’єднує загальна мета – розвиток особистості дитини через забезпечення гармонії індивідуального й колективного, оскільки кожна дитина одночасно є об’єктом і суб’єктом різноманітних соціальних стосунків. Розвиваючи в кожній дитині індивідуальне, родина та школа готують її до життя в суспільстві та співробітництва з членами суспільства.
  Забезпечити таку гармонійну взаємодію індивідуального й колективного можна за допомогою відновлення системи родинно-шкільного виховання.
  Підвищення виховного потенціалу родини, педагогічної культури батьків можливе за умови позитивно спрямованої взаємодії родин та школи. Така взаємодія припускає рівноправні позиції педагогів і батьків у вихованні, розвитку особистості дитини.
  Батьківські збори є чи не найважливішими заходами, що допомагають педагогам у пошуку з батьками спільного шляху виховання дітей.
  Ми пропонуємо ряд батьківських зборів, які включають бесіди, педагогічні практикуми, поради для батьків. Вони допоможуть класним керівникам дослідити взаємовідносини в родинах учнів класу, покращити спілкування між учителем та батьками, більше дізнатися про особистості учнів та їхніх батьків, надати батькам слушні поради з актуальних проблем сучасного виховання, за допомогою батьків визначити доцільні методи виховання учнів та сприяти зміцненню батьківського колективу.
 

Батьківські збори 2 клас

Батьківські збори 3 клас

Батьківські збори 4 клас

Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Годинник
Пошук
Новини партнерів
НАШІ ДРУЗІ
Слухай Українське!
Відправка SMS
UKR-sms.org.ua - СМС Українською, sms, прикольні смс, смс коханим та ін.
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

//varvarivka-nvo.at.ua